Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


 

 

 

Podgląd newsa

Data dodania:

Porażka w pierwszym meczu finałowym

0

Kategoria:

Autor:

Czytań: 67

Porażka w pierwszym meczu finałowym I Ligi Unihokeja seniorów 5:6 na wyjeździe z drużyną AKS Politechnika Wrocławska.

AKS Politechnika Wrocławska - UKS ZRYW Dziekanów Leśny/ ISKRA Warszawa 6:5 (1-2, 3-2, 2-1)

Bramki strzelone dla Naszego zespołu:
1-1 (18:25) Zanoberg Maciej (PS- rzut karny)
1-2 (19:33) Zanoberg Maciej
3-3 (32:19) Zawisza Rafał
4-4 (37:30) Zanoberg Arkadiusz - Zanoberg Maciej
4-5 (40:56) Zanoberg Arkadiusz

Skład ZRYW/ISKRA: Arkuszyński Łukasz, Bartosiński Krystian, Gościcki Cezary (BR), Grabowski Krzysztof, Hubicki Marcin, Kaliński Maciej, Komar Daniel, Komar Kamil, Zanoberg Arkadiusz, Zanoberg Maciej (C), Zawisza Rafał.

Niestety nie udało się Naszej drużynie już w pierwszym meczu przybliżyć do bezpośredniego awansu. Po bardzo wyrównanym meczu uległa drużynie AKS Politechnika Wrocławska. Szkoda, gdyż mecz mógł zakończyć się zwycięstwem zarówno jednej drużyny, jak i drugiej. Niewykorzystane sytuacje pod bramką przeciwnika i bierna gra w obronie przyczyniła się do takiej sytuacji. Doszły do tego głupie straty pod własną bramką, z czego drużyna gospodarzy wykorzystała zaledwie ich ułamek. Głupie kary, po których gospodarze bezwględnie je wykorzystali to kolejna przyczyna porażki.

Drużyna gospodarzy prezentowała się dobrze w grze pozycyjnej co umożliwiało im na konstruowanie spokojnie swoich sytuacji podbramkowych. Ogólnie organizacja ze strony Politechniki była bardzo dobra, wszystko czego można było się spodziewać przy takim meczu. Jedynie mankamentem była wysoka temperatura na hali i w szatni przez co ciężej było oddychać.
Co do sędziów nie można mieć żadnych zastrzeżeń, pozwalali grać na tyle ile się da i odgwizdywali większość przewinień.

Atmosfera meczowa z drużyną Politechniki była bardzo dobra. Nie było żadnych chamskich zachowań co w tym sezonie z innym zespołem się zdarzało. Po prostu wyszły drużyny, które walczyły fair-play o końcowe zwycięstwo w meczu.

Teraz pozostaje dwutygodniowa przerwa i przygotowywanie się do meczu/meczów rewanżowych. Najpierw będzie trzeba wygrać drugi mecz rewanżowy u siebie 05.04, który rozpocznie się o godz. 20:00, a w przypadku wygranej walczyć następnego dnia 06.04 o godz. 11:00 o decydujące zwycięstwo.

Mamy nadzieję, iż dojdzie do trzeciego pojedynku i to Nasza drużyna UKS ZRYW Dziekanów Leśny - ISKRA Warszawa będzie świętowała awans do Ekstraligii.

Już teraz zapraszamy na mecz/mecze rewanżowe:
05.04 (sobota) o godz. 20:00
*06.04 (niedziela) o godz. 11:00 (mecz odbędzie się w przypadku zwycięstwa ZRYW/ISKRA w meczu sobotnim)

Mecze odbędą się w Łomiankach, hala ICDS. ul. Staszica 2

Skomentuj

Komentowanie zostało wyłączone dla twojej grupy uprawnień